DJ Piotr

Wodzirej, prezenter muzyczny

Opinie


Wiola i Kuba

Nasze wesele zapamiętamy do końca życia. Duża w tym zasługa pana Piotra który poprowadził wesele w sposób godny mistrza weselnego. Wszyscy goście oraz My się świetnie bawili do białego rana. Na uwagę zasługują gadżety oraz sprzęt jakim dysponował Dj Piotr. Wielką furorę zrobiły kolorowe czapki dla wszystkich gości na czas pociągu. Konkursy także były super w szczególności konkurs taneczno-muzyczny zakończony rockowym występem z dmuchanymi gitarami i kolorowymi perukami. Wielkie dzięki, polecamy Dj Piotra bo to gwarancja udanej zabawy.

Paulina i Marek

Pana Piotra mieliśmy okazję poznać na innym weselu i od początku wiedzieliśmy, że to jego widzielibyśmy jako prowadzącego nasze wesele. Dj Piotr okazał się bardzo dobrym wyborem, parę dni przed weselem wpadł do nas na dwugodzinną rozmowę aby poznać nasze oczekiwania, aby ustalić plan wesela, muzykę, konkursy i całą resztę , czego trzeba przyznać trzymał się tak jak ustaliliśmy wcześniej. Zresztą sam fakt tak długiej rozmowy przed weselem uznaliśmy za dobrą prognozę udanej zabawy. W trakcie wesela potrafił porządnie wybawić gości dobrą muzyką, ciekawie prowadzonymi konkursami, no i potrafił się odnaleźć w każdej sytuacji nieplanowanej ani przez nas ani przez niego, jak choćby przy niespodziankach dla nas od strony gości:) Co bardzo ważne potrafił tak dobrać muzyczne menu, że na parkiecie wybawili się i młodzi i starsi goście. I ogólnie fajny z niego gość, miły, pełna kulturka, wszystko z nami ustalał, nawet podczas wesela. Polecamy bardzo!

Kasia i Adam

Chcielibyśmy serdecznie podziękować DJ PIOTROWI za profesjonalną oprawę muzyczną naszego wesela.  Piotr doskonale dobierał muzykę, tak że goście bez względu na wiek bawili się do białego rana. Konkursy jak i nagrody wymyślone przez Piotra zachęcały gości do brania udziału w zabawie. Pełny profesjonalizm, poczucie humoru ,rewelacja godny polecenia. Bardzo, bardzo dziękujemy!