Brakuje słów aby opisać profesjonalizm i zaangażowanie! Bardzo polecamy! Świetna zabawa na najwyższym poziomie 🙂 Piotr dba o każdy szczegół, o każdego gościa! Do dzisiaj wszyscy są pod dużym wrażeniem! Baaaaardzo dziękujemy za super wesele.
Kasia i Patryk
Data ślubu: 03-08-2019
DJ Wodzirej stanął na wysokości zadania !!! 😉 My jak i Goście jesteśmy bardzo ale to bardzo zadowoleni z pracy jaka wykonał !!! 👍🥰 Widać ze kocha to co robi ✌️😉 Muzyka , zabawy, konkursy na wysokim poziomie i z humorem 😂😉 Będziemy cię Piotrze polecać każdemu kto będzie szukał najlepszego DJ Wodzireja . 👍😉
Aleksandra i Łukasz
Data ślubu: 14-09-2019
1571
Szczerze polecamy Piotra! Na naszym weselu początek był ciężki pod względem chęci ludzi do zabawy, ale Piotr szybko i umiejętnie rozkręcił imprezę. Perfekcyjne wyczucie muzyki, widzi co się dzieje na parkiecie i dopasowuje się do towarzystwa. Potrafi dobrać odpowiednie zabawy do preferencji i tak je ułożyć w czasie, żeby wszystko się idealnie zgrywało. Dużo nowych pomysłów, widać, że się rozwija. Nasi goście bawili się do samego końca. Oprócz naszego wesela, byliśmy jeszcze na trzech innych, na których grał. Zawsze świetnie się bawiliśmy. Stąd nasz wybór.
Monika i Andrzej
Data ślubu: 06-09-2019
Nasze wesele zapamiętamy do końca życia. Duża w tym zasługa pana Piotra który poprowadził wesele w sposób godny mistrza weselnego. Wszyscy goście oraz My się świetnie bawili do białego rana. Na uwagę zasługują gadżety oraz sprzęt jakim dysponował Dj Piotr. Wielką furorę zrobiły kolorowe czapki dla wszystkich gości na czas pociągu. Konkursy także były super w szczególności konkurs taneczno-muzyczny zakończony rockowym występem z dmuchanymi gitarami i kolorowymi perukami. Wielkie dzięki, polecamy Dj Piotra bo to gwarancja udanej zabawy.
Wiola i Kuba
Pana Piotra mieliśmy okazję poznać na innym weselu i od początku wiedzieliśmy, że to jego widzielibyśmy jako prowadzącego nasze wesele. Dj Piotr okazał się bardzo dobrym wyborem, parę dni przed weselem wpadł do nas na dwugodzinną rozmowę aby poznać nasze oczekiwania, aby ustalić plan wesela, muzykę, konkursy i całą resztę , czego trzeba przyznać trzymał się tak jak ustaliliśmy wcześniej. Zresztą sam fakt tak długiej rozmowy przed weselem uznaliśmy za dobrą prognozę udanej zabawy. W trakcie wesela potrafił porządnie wybawić gości dobrą muzyką, ciekawie prowadzonymi konkursami, no i potrafił się odnaleźć w każdej sytuacji nieplanowanej ani przez nas ani przez niego, jak choćby przy niespodziankach dla nas od strony gości:) Co bardzo ważne potrafił tak dobrać muzyczne menu, że na parkiecie wybawili się i młodzi i starsi goście. I ogólnie fajny z niego gość, miły, pełna kulturka, wszystko z nami ustalał, nawet podczas wesela. Polecamy bardzo!
Paulina i Marek
Chcielibyśmy serdecznie podziękować DJ PIOTROWI za profesjonalną oprawę muzyczną naszego wesela. Piotr doskonale dobierał muzykę, tak że goście bez względu na wiek bawili się do białego rana. Konkursy jak i nagrody wymyślone przez Piotra zachęcały gości do brania udziału w zabawie. Pełny profesjonalizm, poczucie humoru ,rewelacja godny polecenia. Bardzo, bardzo dziękujemy!
Kasia i Adam
DJ PIOTR PROWADZIŁ NASZE WESELE I BYŁ TO NIEZAPOMNIANY WIECZÓR, MIĘDZY INNYMI DZIĘKI NIEMU.MUZYKA I ZABAWY KTÓRE DLA NAS PRZYGOTOWAŁ PODOBAŁY SIĘ WSZYSTKIM GOŚCIOM, MY RÓWNIEŻ SUPER SIĘ BAWILIŚMY MIMO ŻE TO TRUDNE NA WŁASNYM WESELU, ALE DZIĘKI NIEMU WSZYSTKO SIĘ UDAŁO. ATMOSFERA, KTÓRĄ STWORZYŁ JEST NIEZAPOMNIANA. JESTEŚMY MU BARDZO WDZIĘCZNI. FANTASTYCZNY, SYMPATYCZNY CZŁOWIEK I PRZEDE WSZYSTKIM PEŁEN PROFESJONALIZM Z JEGO STRONY. BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY:)
Agnieszka i Krzysztof
Dj Piotr to profesjonalista, a współpraca z nim to czysta przyjemność. Jest dobrze zorganizowany i sam podsuwa wiele ciekawych pomysłów. Nasi goście byli zachwyceni konkursami, które przygotował. Warto również dodać, że nagrody, jakie zaproponował wywołały uśmiech na ustach każdego gościa 🙂 Wziął pod uwagę wszelkie nasze sugestie dotyczące muzyki i kolejność weselnych atrakcji, nie musieliśmy martwić się tym, że Dj puszcza muzykę, przy której nikt się nie bawi. Na naszym weselu wszyscy goście spędzili większość czasu na zabawie i wspominają ją do dzisiaj. Największą atrakcją dla każdego był pociąg- dzięki przebraniom i kolorowym kapeluszom na parkiecie było nie tylko kolorowo, ale przede wszystkim tłoczno! Super zabawa do białego rana! Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać Dj-a z pewnością zdecydowalibyśmy się na Piotra i wszystkim go polecamy!!!
Natalia i Janusz
Super DJ i wspaniały człowiek. Idealnie poprowadził nasze szalone wesele i pomógł wyjść z wielu opresji 😉 . Polecamy z całego serca. Bez niego nie było by tylu wesołych wspomnień z naszego dnia. Szkoda, że ślub bierze się tylko raz (teoretycznie) bo na pewno zdecydowalibyśmy się na niego ponownie. Piotrze, nie zmieniaj profesji bo 12.08.2067 poprowadzisz naszą 50tą rocznice. Mam nadzieję, że nadal będziemy tak wywijać na parkiecie 🙂 Pozdrawiamy - Natalia i Tomek
Natalia i Tomek
Współpraca z DJPiotr to sama przyjemność. Pan Piotr jest bardzo dobrze przygotowany, chętny do współpracy. Nie wymusza na młodej parze zabaw. Podpowiada jak wyglądają wesela, jaka muzyka. Pokazuje swoje własne filmiki z prowadzenia imprez. Przede wszystkim Pan Piotr jest dla młodej Pary jak to powtarzał nam a nie na odwrót.. Tak że polecamy Ewelina i Łukasz.
Ewelina i Łukasz.
Opcjonalnie proszę podać adres e-mail