Nazywam się DJ Wodzirej Piotr Krumin.

Zapewne już niebawem przeżyjecie swój najważniejszy, a zarazem najpiękniejszy dzień w życiu. Żeby tak się stało potrzebujecie wodzirej dj na wesele z klasą i pomysłem.
Myślę, że trafiliście w idealne ręce!
Z wielką radością i zaangażowaniem poprowadzę Waszą Uroczystość, która będzie niepowtarzalna i zakończona wielkim sukcesem. Oto kilka zdań o tym, jak stałem się profesjonalnym wodzirejem i DJ na wesele Twoich marzeń.

20220915_191143

 

Od najmłodszych lat jak każdy w tej branży interesowałam się muzyką i uwielbiałam jej słuchać. Będąc w dyskotece lub klubie przyglądałem się pracy dj wyobrażając sobie, że to ja jestem prowadzącym. W 1997 roku spełniły się moje marzenia. Od tego czasu zdobywałem doświadczenie jako konferansjer i wodzirej, prowadząc wesela i inne uroczystości.

Przez te wszystkie lata, zdałem sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem udanego wesela lub innej uroczystości bez względu na jej charakter, jest profesjonalizm, odpowiednia oprawa muzyczna i sposób jej prowadzenia. Po ponad 20 latach jestem bardzo szczęśliwy, że mogę wykorzystać swoje zdobyte doświadczenie tworząc wyjątkowy i niepowtarzalny nastrój uroczystości.
Pochodzę z pięknego klimatycznego miasta Gdańsk, tu się urodziłem.

Pozdrawiam serdecznie
DJ Wodzirej Piotr Krumin